Ubrania mexx

Mexx jest marką, która działa na rynku od ponad 30 lat. Swoich klientów przyciąga przede wszystkim lekkim zwiewnym stylem i ciekawymi unikalnymi modowymi kreacjami. Jest to przede wszystkim Lifestyleowa marka, która nie przytłacza swoją koncepcją , dlatego też tak chętnie sięgają po nią mężczyźni i kobiety na całym świecie.

Tak naprawdę sama makra została założona w 1980 roku przez projektanta hinduskiego pochodzenia Rattana Chadha, który zaczął urzeczywistniać swoje pomysły pod autorską marką. Ubrania Mexx zasłyneł na rynku pod tą nazwą dopiero sześć lat później, gdy doszło do połączenia męskiej marki Moustache i damskiej marki Emmanuelle,. Końcowe „XX” nawiązują do dwóch buziaków, jakie są wysyłane w wiadomościach tekstowych. Od tego momentu marka już w najbardziej reklamowo spójny sposób walczyła o swoje miejsce na rynku. Najbardziej kluczowym wydarzeniem w historii Mexx, które pozwoliło osiągnąć światowy poziom rozpoznawalności było przejęcie przez amerykański koncern modowy Liz Clairborne Inc. Dzięki temu ruchowi udało się wprowadzić butiki do 50 państw, które przyciągają setki klientów rocznie. W porównaniu do innych marek o tak mocnej rozpoznawalności, która oferuje modę damską, męską i dziecięcą, to mexx jest bardzo młoda. Przyczyniły się do tego nie tylko prawidłowe ruchy w zarządzaniu ale i unikalne zestawienie produktowe. Jeśli cenisz sobie zwiewne kreacje, które dadzą Ci duży komfort w pracy czy pozwolą świetnie zaprezentować się na imprezie śród znajomych, to ubrania mexx koniecznie muszą znaleźć się w Twojej szafie. Unikalne połączenie materiałów koncepcji w krojach czy fakturze ubrań sprawiają, że są to produkty o wyjątkowym charakterze.  Przeglądając ofertę marki znajdziesz ubrania na najróżniejsze okazje i pory roku. Mexx oferuje wiosenne, ciepłe w odbiorze kreacje damskie jak i zimowe kurtki o eleganckim i praktycznym fasonie. Ubrania mexx to również eleganckie propozycje dla panów, którzy chcą poczuć się wyjątkowo w każdej sytuacji. W zestawieniu znajdą oni dobrze skrojone marynarki, zestawy wizytowe czy o wiele mniej zobowiązujące komplety na udany wyjazd w góry czy inne miejsce odpoczynku.

Uzupełnieniem odzieżowej kolekcji jest sprzedaż w butikach mexx akcesoriów i dodatków marki Bath & Bed. Są to produkty dla świadomych klientek torebki, innowacyjne dodatki, buty, które jeszcze bardziej podkreślają Lifestyleowy charakter odzieży mexx. Przekonaj się sam, jak świetnie w Twojej szafie sprawią się ubrania tej marki – będą to ciekawe, ponadczasowe propozycje, które sprawdzą się w wielu najbardziej wymagających okazjach.

Napisano w Moda