Stefanel Polska

Marka Stefanel przede wszystkim oferuje swoim klientom świetnej jakości produkty bazujące przede wszystkim na klasycznym włoskim stylu. Przeglądając ofertę można zauważyć, że znajdziemy tutaj luźne,nieopinające koszule dla pań i panów dostępne w stonowanych kolorach. Dlatego też, odzież ta przyciąga uwagę osób młodszych, które czasem potrzebują ubrać się w coś szykownego, jak i starszych klientów, preferujących tego typu styl. Tworząc klasyczne choć niebanalne kolekcje z dobrych materiałów, firma zyskała tak dużą popularność. W tych ubraniach świetnie będą się czuć osoby, które nie lubią krzykliwych kolorów, zbędnych aplikacji czy trendów utrzymujących się tylko przez krótki czas. Kolejnym plusem proponowanych ubrań jest świetna jakość, która zapewni długi okres użytkowania na wiele okazji.

Sama historia marki sięga końca lat 40-tych, XX wieku. Twórcą raki był Carlo Stefanel, który swój pierwszy życiowy interes rozkręcił na sprzedaży wełny i wyrobów tekstylnych we włoskiej prowincji Treviso. Region ten był wyjątkowy, bo już wcześniej swoją działalność rozpoczynały takie potężne marki jak Diesel czy Benetton. Początki nie były łatwe, a wręcz bardzo trudne. Carlo najpierw na targ dowoził swoje produkty rowerem. Dopiero po uzbieraniu funduszy, mógł pozwolić sobie na ciężarówkę. Dopiero w 1959 roku powstał sklep o nazwie Maglificio Piave, który stał się kamieniem węgielnym położonym pod przyszły, wielki modowy biznes. Gdy w 1987 zabrakło twórcy marki, całą firmę przejął jego syn, który bardzo skutecznie kontynuuje rozpoczęta misję.  Dziś markę Stefanel można spotkać w 1500 sklepach na całym świecie. Łącznie nad sukcesem marki pracuje ponad 4000 tysiące osób.

Propozycje od tego producenta nie są infantylne, zachowują najwyższy poziom klasy. Nawet bluzki dla kobiet z głębokim dekoltem nie są zbyt wyzywające, ale w umiejętny sposób podkreślają kobiece kształty. Kolekcje uzupełniają świetne dodatki takie jak kapelusze, czapki, paski czy torby.

Stefanel Polska to również mocny gracz na modowym rynku przyciągający uwagę wielu klientów nad Wisłą. Najchętniej kupują tutaj osoby, dla których elegancki styl jest nieodzownym elementem codzienności. Klienci chętnie sięgają po zwiewne sukienki, najróżniesze koszule, które są sztandarowym produktem marki czy praktyczne kurtki. Jeśli chodzi o zakupy w Stefanel Polska to również dużą popularnością cieszą się eleganckie portfele, będące świetnym gadżetem towarzyszącym w codziennym życiu. Jeśli szukasz punktów sprzedaży marki Stefanel, to znajdziesz je w Warszawie, Bydgoszczy, Poznaniu czy Katowicach. Natomiast jeśli wolisz zaoszczędzić swój czas, to zawsze możesz zdecydować się na szybkie i udane zakupy internetowe. Niezależnie od tego gdzie jesteś, wymarzone ubrania zostaną dostarczone pod wskazany adres, zaraz po skompletowaniu i wysłaniu zamówienia.

Napisano w Moda