Burton kurtki

Zaczynająca się wiosna napawa wszystkich sporym optymizmem i chętnie staramy się korzystać z coraz bardziej ciepłych dni. Jednak dla garderoby ten okres sam w sobie stanowi wyzwanie – jak pogodzić bardzo zmienną pogodę z ciekawie wyglądającymi i eleganckimi ubraniami. Dlatego też co roku projektanci starają się wymyślać coraz to ciekawsze koncepcje, które zaspokoją różne gusta oraz zabezpieczą zdrowie przed skutkami wiatru i przelotnych deszczy.

Od kiedy na rynku funkcjonuje marka Burton męska moda nabrała zupełnie nowego charakteru. Propozycje ubrań mają zupełnie nowy niekonwencjonalny styl. Projektanci marki postanowili dać możliwość panom ubrać się w lekkie  i kolorowe t-shirty, stylowo skrojone szorty czy choćby wyjątkowe kurtki, które podkreślają charakter mężczyzn w każdym wieku. Wielką zaletą Burtona jest to, że dzięki produktom tej marki można stworzyć elegancką i spójnie wyglądającą garderobę. Marka nie tylko zaopatruje swoich klientów w odzież, ale kompleksowo dba o całość stylizacji, dostarczając wyszukane paski, portfele czy wymyślne torby na laptopa i dokumenty. Chciałbyś mieć wyróżniający się pokrowiec na tablet? Chcąc łamać konwenanse, w ofercie Burtona znajdziesz choćby pokrowiec ustylizowany na amerykańską tablicę rejestracyjną.

Przekonaj się sam, jak wiele ciekawych pomysłów możesz znaleźć w tej marce! Burton stworzył unikalne rozwiązania dla panów które łączą klasyczną elegancję z komfortem strojów sportowych. Dlatego też, tutaj mamy do czynienia z zupełnie nowym kanonem męskiego ubioru, który nie jest infantylny czy za bardzo wyzywający.

Choć Burton proponuje wiele rozwiązań, to sztandarowym produktem marki są kurtki, które cieszą się największą popularnością wśród klientów.  Tak duże zainteresowanie tymi produktami wynika z tego, że marka ta jak żadna inna potrafi połączyć praktyczne zastosowanie ubrań na chłodne dni z ciekawym krojem i zestawieniem kolorów. Burton kurtki to choćby eleganckie modele bazujące na snowbordowym modelu, które zapewniają ciepło w zimowe dni. Jednak dzięki dobrze dobranym akcentom oraz kolorystyce kurtki te będą też świetnie pasować do nałożenia na garnitur.

Przy mniej zobowiązującym stroju też Burton kurtki świetnie się sprawdzą, gdyż stanowią one ciekawą alternatywą dla miejskiego looku typu outdoor. Lekkie, szare kurtki wiosenne będą dobrze sprawdzać się w połączeniu z klasycznymi jeansami i ciemnym swetrem. Chcąc trochę rozjaśnić swój wygląd zawsze możesz założyć neutralną, białą koszulę z eleganckim kołnierzykiem. Jednak jeśli wolisz akurat mniej wyrafinowany styl, to odsłoń szyję zostawiając okrągły kołnierzyk swetra. Wtedy charakteru dodadzą Ci np. skórzane buty zachowane w motocyklowej konwencji. Uzupełnieniem ubioru będzie czerwony szalik i dobrze przylegająca do głowy czapka.

Również jeśli jesteś miłośnikiem biegania to Burton kurtki znajdą swoje zastosowanie w Twojej szafie. Shellowe modele zapewnią odpowiednie zabezpieczenie przez wiatrem i uchronią rozgrzane ciało przez przeziębieniem, stopniowo prowadząc wymianę powietrza wewnątrz kurtki. Biegając w tych kurtkach będziesz czuł się bardzo komfortowo i Twój ulubiony sport będzie sprawiał Ci jeszcze więcej przyjemności.

Napisano w Moda