Adidas emu

Choć za oknem mamy coraz ładniejszą pogodę i słońce zachęca do roznegliżowania się , to chłodny wiatr i ciemne, deszczowe chmury, wciąż przypominają o ciepłym ubiorze. Wczesna wiosna to okres, gdy już chcemy cieszyć się przebłyskami ładnej pogody jak i zostawić w szafie grube ubrania. Jednak czy jest to możliwe, aby nie zachorować przy tak zmiennej temperaturze? Owszem, wystarczy odpowiednio dobrać sobie garderobę.

Do pracy jak zawsze niezbędny będzie Ci potrzebny odpowiedni strój wizytowy, zachowujący odpowiedni dress code. Jednak nie samą pracą przecież żyjesz! Po godzinach lub w weekend najbardziej stawiasz na własny komfort i wygodę.

Dlatego też, jak najbardziej powinnaś zaprzyjaźnić się z dresowymi stylizacjami, które ostatnimi czasy są bardzo modne. Wiele ciekawych propozycji, nie ma nic wspólnego z zestawami, które można było za kilka groszy kupić na Stadionie Tysiąclecia. Dziś dresy stanowią bardzo poważnie traktowaną koncepcję stylizacyjną, która pozwala maksymalnie wypocząć podczas spaceru, wyjścia na zakupy czy pooranego biegania. Ponadto ciepłe zestawy w połączeniu z oryginalnymi kamizelkami o pastelowych, wiosennych kolorach będą idealnie nadawać się na tę porę roku. Zastanawiasz się co najlepiej założyć na nogi? Standardowe buty sportowe mogą być jeszcze nie najlepszym pomysłem a kozaki nie będą komponować się do luźnego dresowego stylu. W związku z tym, adidas emu na pewno będą strzałem w dziesiątkę! Są to ciepłe materiałowe buty, które możesz zakładać nawet na gołą stopę. Są dostępne na rynku w wielu kolorach, choć najbardziej popularny jest czarny, brązowy oraz rudy.  W internecie znajdziemy sporo uwag krytycznych na temat tego modelu obuwia. Jednak kupując oryginalną parę to na pewno spełni ona swoją rolę. Nie będziemy mieć problemów z zniszczoną piętą czy przemakaniem materiału. Solidne markowe wykonanie za które się płaci przyniesie Ci odpowiedni poziom satysfakcji. Ponadto jeśli nawet coś stanie się nieprzewidzianego z butami, zawsze będziesz mogła wykorzystać przysługującą Ci gwarancję.

Kolejnym ciekawym pomysłem jest stylizacja na drwala. Adidas emu doskonale będą komponować się z koszulą w kratę oraz przetartymi dżinsami. Bez wątpienia taki strój ma charakter i jest propozycją dla odważnych dominujących w otoczeniu kobiet.

Natomiast jeśli nie po drodze Ci ani z jedną a ni drugą propozycją, to zawsze możesz wykorzystać tego typu obuwie w  domu. Jest to o wiele wygodniejsze rozwiązanie niż standardowe ciapcie czy klapki. Otulające stopę wygodny i ciepły materiał pozwoli idealnie się zrelaksować lub poprawi nastrój podczas wieczoru spędzonego na pracy przed komputerem.

Jedno jest pewne – nie zniechęcaj się opiniami innych! Musisz sama odkryć jakie plusy dadzą Ci ocieplane buty o niebanalnym designie. Przecież setki par sprzedanych na całym świecie o czymś świadczą, prawda?

Napisano w Moda